جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: تجهیزات پخت UV LED 900W
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 10-15 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 10000
اندازه: |
320mm*70mm |
اندازه درخشان: |
225mm*30mm |
طرح خنک کننده: |
آب خنک کننده |
مواد پوسته: |
پروفیل آلومینیومی |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
نوع دیود: |
6565/6868 نوع smd |
اندازه: |
320mm*70mm |
اندازه درخشان: |
225mm*30mm |
طرح خنک کننده: |
آب خنک کننده |
مواد پوسته: |
پروفیل آلومینیومی |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
نوع دیود: |
6565/6868 نوع smd |
900W تجهیزات درمان UV LED 365nm 385nm 395nm 405nm نور درمان UV
توضیحاتازتجهیزات LED UV:
درتجهیزات خشک کننده UV LEDبا خنک کردن آب خنک می شود، که باعث می شود UV LED پایدارتر شود و کیفیت را تضمین کند.
قدرت های مختلف، اندازه ها و مدارها را می توان بر اساس نیازهای شما سفارشی کرد، از جمله طول موج مخلوط.
این برای سفت کردن صنایع مختلف چاپ UV، رنگ ها، جوهر های UV، چسب های UV و صفحه های لمسی مناسب است.
| ماده | سیستم تجهیزات UV LED 900W |
| قدرت | ۹۰۰ وات |
| رنگ | اشعه UV |
| نوع دیود | نوع 6565/6868 smd |
| تعداد لامپ ها | 90پی سی |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه | 320mm*70mm |
| اندازه نور | 225mm*30mm |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| برنامه خنک کننده | خنک کننده آب |
| فرآیند غلاف بندی | بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ، رنگ و چسب استفاده می شود. |
| اختیاری | لامپ واحد، لامپ + منبع برق + خنک کننده آب |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
ق1چطوري محموله رو برسونيم؟
A1:به طور کلی، ما می توانیم محصولات را با DHL، UPS، FEDEX Express و غیره ارسال کنیم.
ما پیشنهاد می کنیم که از طریق دریا حمل کنیم.
ق2.چه پنجره ای از انتشار نیاز دارم؟
A2:این بستگی به منطقه خشک کردن شما دارد.یا شما می توانید منطقه خود را به ما بگویید و ما بهترین راه حل را برای شما توصیه می کنیم.
ق3چطور طول موج رو انتخاب کنیم؟
A3: طول موج عادی ما 365nm، 385nm، 395nm و 405nm است. کاربرد های مختلف از طول موج های مختلف استفاده می کنند.
یا میتونید از ما بپرسید تا تایید کنیم.
ق4: چطور سفارش بدم؟
A4: شما می توانید هزینه حمل و نقل و اطلاعات تخفیف آنلاین را بررسی کنید و به طور مستقیم در بستر تجارت خارجی سفارش دهید.
و يا ميتونيد با ما تماس بگيريد تا اطلاعات سفارش رو بدونيد، ما در عرض چند دقيقه به شما جواب ميديم
ق5: در مورد خدمات پس از فروش چطور؟
A5: YM قطعات یدکی را برای تعویض و 24 ساعت پشتیبانی فنی آنلاین و ویدئویی فراهم می کند.
استفاده از تجهیزات UV LED
ماژول UV LED عمدتاً در زمینه های زیست پزشکی، شناسایی ضد تقلب، تصفیه (آب، هوا و غیره) ، ذخیره سازی داده های رایانه و چاپگر UV استفاده می شود.با توسعه تکنولوژی، کاربردهای جدید برای جایگزینی تکنولوژی و محصولات اصلی به نظر می رسد.ابزار فوتوتراپی ال ای دی ماوراء بنفش یک دستگاه پزشکی بسیار محبوب در آینده است، اما اين تکنولوژي هنوز در نوجواني است. خيلي طولاني
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.comممنون از توجهتون