جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: LAMP COORING UV خنک کننده هوا YM-K36-5050-100W
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کردن
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 10-15 روز کاری
شرایط پرداخت: t/t
قابلیت ارائه: 10000
نام محصول: |
LAMP COORING UV خنک کننده هوا YM-K36-5050-100W |
قدرت: |
100 وات |
اندازه: |
83*83*90mm |
اندازه درخشان: |
50*50 میلی متر |
طرح خنک کننده: |
خنک کننده هوا |
نوع دیود: |
نوع smd 3535 |
طول موج: |
365 نانومتر، 385 نانومتر، 395 نانومتر، 405 نانومتر |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
LAMP COORING UV خنک کننده هوا YM-K36-5050-100W |
قدرت: |
100 وات |
اندازه: |
83*83*90mm |
اندازه درخشان: |
50*50 میلی متر |
طرح خنک کننده: |
خنک کننده هوا |
نوع دیود: |
نوع smd 3535 |
طول موج: |
365 نانومتر، 385 نانومتر، 395 نانومتر، 405 نانومتر |
گارانتی: |
1 سال |
YM-5050-100W سیستم درمان UVمزایا
1. خروجی پایدار، یکنواختی بالا
2. بلافاصله روشن می شود، بدون گرم کردن 100 قدرت تولید ماوراء بنفش را به دست می آورد.
3مدت زمان استفاده تحت تاثیر تعداد اوقات باز و بسته شدن نیست.
4انرژی بالا، خروجی نور پایدار، اثر نوردهی یکنواخت و بهبود بهره وری تولید.
5. محدوده تابش موثر قابل تنظیم با طول از 20mm تا 1500mm
6. بلافاصله روشن می شود، بدون گرم کردن 100 قدرت تولید ماوراء بنفش را به دست می آورد.
7مدت زمان استفاده تحت تاثیر تعداد اوقات باز و بسته شدن نیست.
8انرژی بالا، خروجی نور پایدار، اثر نوردهی یکنواخت و بهبود بهره وری تولید.
| ماده | YM-5050-100W سیستم درمان UV |
| قدرت | 100 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| نوع دیود | 3535 نوع smd |
| اندازه | 83mm*83mm*90mm |
| اندازه نور | 50mm*50mm |
| مواد لنز | مقاومت در برابر دمای بالااینس |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| برنامه خنک کننده | خنک کننده هوا |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ، رنگ و چسب استفاده می شود. |
| طول عمر (ساعت) | 15000 |
| تضمین | 1 سال |
| محل اصلی | گوانگدونگ، چین |
![]()
ماسیستم های ضدآفتاب UV LEDبه طور گسترده ای در صنعت شیشه، صنعت تزئینات، صنعت مواد ساختمانی استفاده می شود.
صنعت مبلمان و غیره
مناسب برای انواع مارک های اسپری های جوهر مانند Konika، Xaar، Ricoh، و انواع چاپگرها
از جمله چاپگر فلت بِد، چاپگر رول به رول، چاپگر فرمت وسیع، چاپگر جوهر، چاپگر دیجیتال، چاپگر چرخشی و غیره.
سوالات عمومی
ق1چطوري محموله رو برسونيم؟
A1:به طور کلی، ما می توانیم محصولات را با DHL، UPS، FEDEX Express و غیره ارسال کنیم.
ما پیشنهاد می کنیم که از طریق دریا حمل کنیم.
ق2.چه پنجره ای از انتشار نیاز دارم؟
A2:این بستگی به منطقه خشک کردن شما دارد.یا شما می توانید منطقه خود را به ما بگویید و ما بهترین راه حل را برای شما توصیه می کنیم.
ق3چطور طول موج رو انتخاب کنیم؟
A3: طول موج عادی ما 365nm، 385nm، 395nm و 405nm است. برنامه های کاربردی مختلف از طول موج های مختلف استفاده می کنند. یا می توانید از ما برای تایید سوال کنید.
سوال 4: حداقل مقدار سفارش؟
A4: لامپ های UV سفارشی معمولا 1-5 قطعه برای آزمایش شما است.
ق5: در مورد خدمات پس از فروش چطور؟
A5: YM قطعات یدکی را برای تعویض و 24 ساعت پشتیبانی فنی آنلاین و ویدئویی فراهم می کند.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.com ممنون از توجهتون