جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول UV LED 4513
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول UV LED 4513 |
قدرت: |
40 وات |
اندازه ماژول: |
45mm*13mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
33mm*6.5mm |
ولتاژ: |
26-30 ولت |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
نام محصول: |
ماژول UV LED 4513 |
قدرت: |
40 وات |
اندازه ماژول: |
45mm*13mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
33mm*6.5mm |
ولتاژ: |
26-30 ولت |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
ماژول UV LED 40W 6565 10W UV LED چیپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ
| نام محصول | ماژول UV LED 4513 |
| قدرت | ۴۰ وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | 4 عدد |
| نوع دیود | 6565/6868 smd |
| مواد دئودی لنز | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه ماژول | 45mm*13mm*2.0mm |
| اندازه نور | 33mm*6.5mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 26-30 ولت |
| جریان | 1-1.5A |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند غلاف بندی | بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
سوالات عمومی
Q1. آیا همه محصولات می توانند سفارشی شوند؟
الف:آرهتمام محصولات ما می تونن با جزئیات شما ساخته بشن
Q2. بسته بندی بیرونی محصول چیست؟
ج: بسته بندی کارتونی یا چوبی.
سوال سوم: چرخه پردازش؟
A: برخی از محصولات ما در انبار. معمولا نیاز به حدود5-12چند روز ديگه مونده
سوال 4: گارانتی شما چیست؟
یکیگارانتي يک ساله
تمام محصولات قبل از ارسال آزمایش خواهند شد.
Q5: آیا چاپ لوگو من روی سیستم UV LED مناسب است؟
بله.لطفا قبل از اجرا رسماً به ما اطلاع بده
س6: چه گواهیاتی دارید؟
A: تاییدیه CE،RoHS،SGS قبلاً تصویب شده است
ق7:Wمدت عمر LED UVLآمپر?
الف:درطول عمر بیشتر از20ساعت ها.
مسائلی که نیاز به توجه دارند
یادآوری گرم، به منظور ساخت محصولات ما بهترین عملکرد,و کاهش
در مورد خرابی مشتریان در هنگام استفاده از محصول، لطفا توجه کنید:
1) زمان جوش نباید بیش از 3 ساعت باشد.
2) دمای جوش باید کمتر از 260 درجه سانتیگراد باشد.
3) جوش مجدد فقط یک بار مجاز است.
4) هنگام جوش، قطب مثبت و منفی را متمایز کنید و از لنز برای جلوگیری از آسیب به لنز اجتناب کنید.
5) انجام یک کار خوب از اقدامات تبعید گرما، به ویژه UVLED با قدرت بالا تا جایی که ممکن است برای اطمینان از منطقه رادیاتور کافی.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.comممنون از توجهتون