جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول UV LED 260120
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول UV LED 260120 |
قدرت: |
600 وات |
اندازه ماژول: |
260mm*120mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
195mm*94mm |
ولتاژ: |
68-76 ولت |
فعلی: |
5-7A |
تراشه های LED: |
ال جی / اپیلدز / سئول |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
نام محصول: |
ماژول UV LED 260120 |
قدرت: |
600 وات |
اندازه ماژول: |
260mm*120mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
195mm*94mm |
ولتاژ: |
68-76 ولت |
فعلی: |
5-7A |
تراشه های LED: |
ال جی / اپیلدز / سئول |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
ماژول LED UV ماژول LED 600W ماژول LED نور UV LED لامپ ضدعفونی کننده
| نام محصول | ماژول UV LED 260120 |
| قدرت | ۶۰۰ وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | 200 عدد |
| نوع دیود | 3535 smd |
| مواد دئودی لنز | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه ماژول | 260mm*120mm*2.0mm |
| اندازه نور | 195mm*94mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | ۶۸- ۷۶ ولت |
| جریان | 5- 7A |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند غلاف بندی | بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | چاپ UV ، رنگ ها ، جوهر های UV ، چسب های UV و صفحه های لمسی |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
چرا ما را انتخاب کنید؟
1) قیمت خوب
ما قیمت فروش مستقیم تولید کننده را ارائه می دهیم.
2) تضمین کیفیت
ما تیم تحقیق و توسعه ی خودمان داریم، هر محصولی قبل از ارسال آزمایش حرفه ای دارد.
3) خدمات سفارشی
ما مي تونيم محصولات رو مطابق با نياز شما سفارشي کنيم
سوالات عمومی
Q1. آیا همه محصولات می توانند سفارشی شوند؟
A: ما کارخانه تولید لامپ UV LED، سیستم LED UV هستیم. همه محصولات ما می توانند با جزئیات شما ساخته شوند.
Q2. بسته بندی بیرونی محصول چیست؟
ج: بسته بندی کارتونی یا چوبی.
سوال سوم: چرخه پردازش؟
A: برخی از محصولات ما در انبار است. معمولا نیاز به حدود 3-15days به made.
سوال 4: مقدار سفارش؟
A: لامپ های UV سفارشی معمولا 1 قطعه است.
سوال پنجم: آیا شما قبل از تحویل همه کالاهای خود را آزمایش می کنید؟
A: بله، ما 100% تست قبل از تحویل
توجه باید به جوشاندن LED UV با قدرت بالا پرداخت شود:
1) زمان جوش نباید بیش از 3 ساعت باشد.
2) دمای جوش باید کمتر از 260 درجه سانتیگراد باشد.
3) هنگام جوش، قطب مثبت و منفی را متمایز کنید و از لنز برای جلوگیری از آسیب به لنز اجتناب کنید.
4) انجام یک کار خوب از اقدامات تبعید گرما، به ویژه UVLED با قدرت بالا تا جایی که ممکن است برای اطمینان از منطقه رادیاتور کافی.
5) برای افزایش عمر دیودهای تولید کننده نور ماوراء بنفش،توصیه می شود به جای یک منبع برق ولتاژ ثابت، از یک منبع برق ثابت یا IC استفاده شود..
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.comممنون از توجهتون