جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول نور UV 142120
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کنید
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول نور UV 142120 |
قدرت: |
1600 وات |
اندازه ماژول: |
142mm*120mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
142mm*107mm |
ولتاژ: |
71-80 ولت |
فعلی: |
13-18A |
تراشه های LED: |
Epileds-LG-Seoul |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با دمای بالا ماژول UV |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 ، 120 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول نور UV 142120 |
قدرت: |
1600 وات |
اندازه ماژول: |
142mm*120mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
142mm*107mm |
ولتاژ: |
71-80 ولت |
فعلی: |
13-18A |
تراشه های LED: |
Epileds-LG-Seoul |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با دمای بالا ماژول UV |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 ، 120 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
ماژول نور UV 1600W قدرت بالا تمرکز منبع نور سطح
| نام محصول | ماژول نور UV 142120 |
| قدرت | 1600W |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | ۵۴۶ عدد |
| نوع دیود | 3535 smd |
| مواد دئودی لنز | ژل سیلیس یا کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60، 120 درجه |
| اندازه ماژول | 142mm*120mm*2.0mm |
| اندازه نور | 142mm*107mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 71-80 ولت |
| جریان | 13-18A |
| مواد تراشه | سئول،LG"پليد ها" |
| فرآیند غلاف بندی | ماژول بسته بندی لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، جوهر UV، چسب UV و صفحه لمسی استفاده می شود. |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
سوالات عمومی
سوال1: آیا شرکت شما تولید کننده یا توزیع کننده است؟
A. ما یک شرکت تولیدی در شنژن هستیم. برای 7 سال گذشته ما در حال تولید و توسعه محصولات UV LED بوده ایم.
سوال2: آیا می توانیم محصول را سفارشی کنیم؟
A. بله! ما می توانیم بر اساس الزامات یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.
سوال 3: محصولات اصلی شما چیست؟
A. لامپ UV LED؛ ماژول UV LED؛ UV LED Single Light.
-Q4از کجا بدونم که چه طول موجيه که براي من مناسب باشه؟
الف.به طور معمول طول موج لامپ های UV LED بین 365 تا 405 نانومتر است، چاپگرهای جوهرافشان از 395 نانومتر استفاده می کنند،
دستگاه چاپ استفاده از 385/395nm ، UV سخت کردن چسب نیاز به 365nm.
Q5.چه روش های پرداخت قابل قبول هستند و چه مدت طول می کشد تا تحویل برسد؟
الف.ما یک سیاست تحویل 3-10 روز بسته به محل ارسال و مقدار سفارش داریم.
تراکنش T/T/ پرداخت در پلتفرم روش های پرداخت قابل قبول هستند.
Q6اگر مقدار زیادی سفارش بدهم تخفیف می گیرم؟
الف.بله، اگر به صورت عمده سفارش دهید، قیمت عمده را به شما ارائه می دهیم.
Q7چطوري سفارش بدم؟
الف.لطفاً پرسشی را برای ما بگذارید و فروشنده در عرض 24 ساعت از روز کاری با شما تماس خواهد گرفت.
Q8ميشه شدت اشعه ماوراء بنفش رو تعديل کرد؟
الف.آره، شدت از 0 تا 100 درصد قابل تنظیمه ما برای محصولات مختلف یک سیستم کمرنگ متفاوت طراحی کردیم
Q9طول عمر لامپ UV LED چقدر است؟
الف.طول عمر تراشه LED 20000 ساعت است، اگر در طول استفاده از آن مراقبت کنید، معمولا می تواند 2-3 سال استفاده شود.
Q10.يوان مينگ چي ميتونه ارائه بده؟
الف.محصولات ما طیف گسترده ای را پوشش می دهد. ما می توانیم به شما ارائه دهیم، مجموعه LED با قدرت بالا (1-100W) ، COB LED، EPILEDs، ماژول های LED،
لامپ های LED، لامپ های UV با قدرت بالا و تمام راه حل های کاربرد UV LED.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.