جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول LED UV لنز تخت YM-6565
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کنید
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول LED UV لنز تخت YM-6565 |
قدرت: |
10 وات |
سایز نورانی: |
6.5mm*6.5mm |
ولتاژ: |
6.5-7.5V |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
180 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول LED UV لنز تخت YM-6565 |
قدرت: |
10 وات |
سایز نورانی: |
6.5mm*6.5mm |
ولتاژ: |
6.5-7.5V |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
180 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
تراشه های UV LED 10W با قدرت بالا UV LED ماژول منبع نور خط
1. کنترل کم نور: توان خروجی به صورت خطی از 0-100٪ قابل تنظیم است
2. حساس به لرزش: بدون ساختار رشته ای، مقاوم در برابر لرزش
3. عملکرد بی صدا: بدون فن یا سیستم خنک کننده کم صدا
4. سازگاری خوب در خروجی: کاهش شدت نور آهسته و نرخ کیفیت بالا
5. بدون نیاز به فیلتر: کاملاً خالص با حداقل باندهای طول موج غیر ضروری
6. مناسب برای چاپ سه بعدی: کنترل دقیق روی پخت لایه نازک
7. پخت سریع: پخت می تواند در چند ثانیه یا میلی ثانیه رخ دهد.
8. مطابق با مقررات زیست محیطی: گواهینامه های RoHS و بدون جیوه به راحتی به دست می آیند.
9. هزینه کلی پایین: TCO کمتر به دلیل صرفه جویی در مصرف برق، کاهش نیازهای تعمیر و نگهداری و بهره وری بالا.
| نام محصول | تراشه های UV LED 10W |
| قدرت | 10 وات |
| رنگ | UV |
| تعداد مهره های لامپ | 1 عدد |
| نوع دیود | 6565/6868 smd |
| مواد لنز دیود | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 180 درجه |
| سایز نورانی | 6.5mm*6.5mm |
| طول موج | 365 نانومتر، 385 نانومتر، 395 نانومتر، 405 نانومتر |
| ولتاژ | 6.5-7.5V |
| فعلی | 1-1.5A |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند کپسولاسیون | بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | بستر مسی |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | اعمال در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، |
| محل مبدا | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
ماسیستم های پخت UV LEDبه طور گسترده در صنعت شیشه، صنعت دکوراسیون، صنعت مصالح ساختمانی استفاده می شود،
صنعت مبلمان و غیره
مناسب برای انواع برندهای سمپاش جوهر افشان مانند Konika، Xaar، Ricoh و انواع چاپگرها
از جمله چاپگر تخت، چاپگر رول به رول، چاپگر با فرمت گسترده، جوهر افشان، چاپگر دیجیتال، پرس چرخشی و غیره.
سوالات متداول
Q1: درمان UV LED چیست؟
الف:از ال ای دی های فرابنفش برای سفت شدن فورا پوشش ها، چسب ها یا جوهرها استفاده کنید.
Q2: چگونه از یک لامپ جیوه ای سنتی بهتر است؟
الف:صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی، بدون جیوه و سازگار با محیط زیست، و گرما تولید نمی کند.
Q3: کدام مواد مناسب هستند؟
الف:پلاستیک، شیشه، فلزات، سرامیک، چوب و غیره.
Q4: چقدر سریع درمان می شود؟
الف:به طور کلی 1-5 ثانیه، بسته به مواد و فرمول.
Q5: طول عمر آن چقدر است؟
الف:طول عمر LED معمولاً بیش از 20000 ساعت است.
Q6: آیا باید از جوهر/چسب خاصی استفاده کنم؟
الف:باید از مواد حساس به UV LED استفاده شود.
Q7: چه مدت شرکت در این تجارت بوده است؟
الف:بیش از 11 سال تخصص در زمینه UV LED
اگر نیازهای دیگری دارید، لطفا با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را به شما ارائه دهیم.
Umi@ymleduv.com ، از توجه شما متشکرم