جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول نور UV 6885
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کنید
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول نور UV 6885 |
قدرت: |
560 وات |
اندازه ماژول: |
68mm*85mm*2.5mm |
اندازه درخشان: |
68mm*59mm |
ولتاژ: |
45-52 ولت *2 |
فعلی: |
4-6A *2 |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
مهره های لامپ بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول نور UV 6885 |
قدرت: |
560 وات |
اندازه ماژول: |
68mm*85mm*2.5mm |
اندازه درخشان: |
68mm*59mm |
ولتاژ: |
45-52 ولت *2 |
فعلی: |
4-6A *2 |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
مهره های لامپ بسته لنز کوارتز با دمای بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
ماژول نور UV 560W لامپ مقاوم سازی UV LED با قدرت بالا
| نام محصول | ماژول نور UV 6885 |
| قدرت | 560W |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | ۵۶ عدد |
| نوع دیود | 6868 smd |
| مواد دئودی لنز | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه ماژول | 68mm*85mm*2.5mm |
| اندازه نور | ۶۸ میلی متر*۵۹ میلی متر |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 45-52 ولت *2 |
| جریان | 4- 6A *2 |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند غلاف بندی | لامپ های لامپ با لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
![]()
![]()
سوالات عمومی
سوال1: شما کارخانه ای هستید؟
A: بله! ما یک کارخانه در شزن هستیم. ما هفت سال است که محصولات UV LED را تولید می کنیم.
محصولات اصلی شما چیست؟
ج: لامپ های UV LED؛ ماژول UV LED؛ لامپ UV LED تک و تجهیزات UV.
سوال سوم: کیفیت LED ها چطوره؟
A: لطفاً نگران کیفیت نباشید. شرکت ما تولید کننده اصلی ال ای دی در چین است.
پرداخت می تواند تراکنش T / T باشد.
سوال 4: آیا می توان شدت اشعه ماوراء بنفش را تنظیم کرد؟
پاسخ: بله، شدت 0 تا 100 درصد قابل تنظیم است. ما طراحی متفاوتی داشتیم.
سوال5: براي آماده کردن سفارش چند روز نياز داريد؟
A: ما نیاز به 3-7 روز برای سفارش عادی، چرخه محصول سفارشی 15-20 روز است.
سوال ۶: طول موج لامپ LED UV Curing چیست؟
پاسخ: طول موج لامپ UV LED معمولاً 365-405nm است، طول موج برای پرینتر جوهر آمیزی 395nm است،
385/395nm برای دستگاه چاپ، 365nm برای چسب UV.
سوال 7: چه مارک تراشه ای از LED استفاده می کنید؟
ج: مارک تراشه های LED که ما استفاده می کنیم LG، Epileds، سئول هستند.
سوال ۸: مواد لامپ و لنز چیست؟
ج: مواد لامپ آلومینیوم و لنز کوارتز است.
مسائلی که نیاز به توجه دارند
نکات گرم، برای اینکه محصولات ما بهترین عملکرد را داشته باشند و شکست مشتری در استفاده از محصولات را کاهش دهند، لطفا توجه داشته باشید:
1) در طول کل فرآیند استفاده، تمام افرادی که با UVLED در تماس مستقیم هستند باید اقدامات لازم را برای جلوگیری و از بین بردن برق ایستاتیک انجام دهند.و به طور مستقیم دیود تولید کننده نور UV را با دستان خود لمس نکنید..
2) در هنگام جوش، باید به زمان جوش و دمای جوش توجه شود و قطب های مثبت و منفی باید متمایز شوند.
3) پارامترهای الکتریکی مانند جریان و ولتاژ نباید از مقادیر اسمی فراتر روند.
توجه باید به جوشاندن LED UV با قدرت بالا پرداخت شود:
1) دمای جوش باید کمتر از 260 درجه سانتیگراد باشد.
2) جوش مجدد فقط یک بار مجاز است.
3) هنگام جوش، قطب مثبت و منفی را متمایز کنید و از لنز برای جلوگیری از آسیب به لنز اجتناب کنید.
4) انجام یک کار خوب از اقدامات تبعید گرما، به ویژه UVLED با قدرت بالا تا جایی که ممکن است برای اطمینان از منطقه رادیاتور کافی.
5) برای افزایش عمر دیودهای تولید کننده نور ماوراء بنفش،
توصیه می شود به جای یک منبع برق ولتاژ ثابت، از یک منبع برق ثابت یا IC استفاده شود.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.