جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول نور UV 17570
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کنید
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول نور UV 17570 |
قدرت: |
108 وات |
اندازه ماژول: |
175mm*70mm*1.5mm |
اندازه درخشان: |
160mm*46mm |
ولتاژ: |
30-34 ولت |
فعلی: |
2-2.8a |
تراشه های LED: |
Epileds، سئول، LG |
فرآیند محصور سازی: |
لامپ ماژول پکیج لنز کوارتز با دمای بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول نور UV 17570 |
قدرت: |
108 وات |
اندازه ماژول: |
175mm*70mm*1.5mm |
اندازه درخشان: |
160mm*46mm |
ولتاژ: |
30-34 ولت |
فعلی: |
2-2.8a |
تراشه های LED: |
Epileds، سئول، LG |
فرآیند محصور سازی: |
لامپ ماژول پکیج لنز کوارتز با دمای بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
ماژول نور UV 108W ماژول LED UV با قدرت بالا ماژول چاپ سه بعدی ماژول لنز کوارتز
| نام محصول | ماژول نور UV 17570 |
| قدرت | 108 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | ۳۶ عدد |
| نوع دیود | 3535 smd |
| مواد دئودی لنز | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه ماژول | 175mm*70mm*1.5mm |
| اندازه نور | 160mm*46mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 30 تا 34 ولت |
| جریان | 2-2.8A |
| مواد تراشه | سئول،LG"پليد ها" |
| فرآیند غلاف بندی | لامپ ماژول بسته بندی لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 1.5mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، جوهر UV، چسب UV و صفحه لمسی استفاده می شود. |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
![]()
![]()
چرا ما را انتخاب کنید؟
1) قیمت عادلانه
قیمت ما قیمت عمده کارخانه است.
2) کنترل کیفیت
تیم تولیدی ما متشکل از متخصصان ماهر است که کیفیت هر محصول را قبل از ارسال بررسی می کنند.
3) خدمات سفارشی
ما می توانیم محصولات را مطابق با نیازهای شما سفارشی کنیم.
4) خدمات پس از فروش
ما مشاوره قبل از فروش و خدمات پس از فروش با کیفیت بالا و به موقع ارائه می دهیم،
هر سوالي در مورد ال اي دي هاي UV توسط مهندسان حرفه اي در عرض 12 ساعت پاسخ داده خواهد شد.
سوالات عمومی
سوال1: آیا شرکت شما تولید کننده یا توزیع کننده است؟
A. ما یک شرکت تولیدی در شنژن هستیم. برای 7 سال گذشته ما در حال تولید و توسعه محصولات UV LED بوده ایم.
سوال2: آیا می توانیم محصول را سفارشی کنیم؟
A. بله! ما می توانیم بر اساس الزامات یا نقشه های فنی شما تولید کنیم.
سوال 3: محصولات اصلی شما چیست؟
A. لامپ UV LED؛ ماژول UV LED؛ UV LED Single Light.
سوال4، شما محدودیتی برای سفارش نور LED دارید؟
نه، يه نفر هم قابل قبوله
سوال ۵: چگونه پرداخت کنیم؟
A. T/T،پلتفرم معاملاتیشما همچنین می توانید روش های پرداخت دیگر را انتخاب کنید.
سوال6: برای حمل و نقل چه مدت زمان لازم است؟
A. معمولا 3-7 روز، بستگی به مقدار دارد.
Q7از کجا بدونم که چه طول موجيه که براي من مناسب باشه؟
الف.به طور معمول طول موج لامپ های UV LED بین 365 تا 405 نانومتر است، چاپگرهای جوهرافشان از 395 نانومتر استفاده می کنند،
دستگاه چاپ استفاده از 385/395nm ، UV سخت کردن چسب نیاز به 365nm.
Q8از چه برند هایی برای تولید لامپ های UV استفاده می کنید؟
الف.ما از مارک های زیر استفاده میکنیم
Q9از چه نوع موادي براي ساخت لامپ و لنز استفاده ميکنيد ؟
الف.ما از آلومينيوم براي لامپ و کوارتز براي لنز استفاده مي کنيم.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.