جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول UV LED 2222
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 2 عدد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول UV LED 2222 |
قدرت: |
20 وات |
اندازه ماژول: |
22mm*22mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
14 میلی متر * 6.5 میلی متر |
ولتاژ: |
13-15 ولت |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
نام محصول: |
ماژول UV LED 2222 |
قدرت: |
20 وات |
اندازه ماژول: |
22mm*22mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
14 میلی متر * 6.5 میلی متر |
ولتاژ: |
13-15 ولت |
فعلی: |
1-1.5A |
تراشه های LED: |
اختیاری (LG/ Egileds/ Seoul) |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 ساله |
ماژول UV LED 20W لامپ UV LED با قدرت بالا 365nm 385nm 395nm 405nm
| نام محصول | ماژول UV LED 2222 |
| قدرت | 20 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | دو عدد |
| نوع دیود | 6565 smd |
| مواد دئودی لنز | ژل سیلیس یا کوارتز |
| زاویه دید لنز | 30، 60، 90، 120 درجه |
| اندازه ماژول | 22mm*22mm*2.0mm |
| اندازه نور | 14mm*6.5mm |
| طول موج | 365nm، 385nm، 395nm، 405nm |
| ولتاژ | 13 تا 15 ولت |
| جریان | 1-1.5A |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند غلاف بندی | ماژول بسته بندی لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
سوالات عمومی
سوال1: شما کارخانه ای هستید؟
A: بله! ما یک کارخانه در شزن هستیم. ما هفت سال است که محصولات UV LED را تولید می کنیم.
محصول اصلی شما چیست؟
ج: لامپ های UV LED؛ ماژول UV LED؛ لامپ UV LED تک و تجهیزات UV.
2زمان تحویل و روش پرداخت چيست؟
برای محصولات معمولی 3-7 روز طول می کشد، 15-20 روز برای محصولات سفارشی
روش پرداخت می تواند تراکنش T/T باشد
سوال سوم: در مورد تدارکات؟
A: معمولا، ما محصولات را از طریق اکسپرس ارسال می کنیم، اما ما می توانیم تحویل را با توجه به نیازهای شما تنظیم کنیم.
Aاستفاده ofماژول UV LED
ماژول های UV LED عمدتا در زمینه های طباعت، شناسایی ضد تقلب، تصفیه (آب، هوا و غیره) ، ذخیره سازی داده های رایانه و چاپگر UV استفاده می شوند.با توسعه تکنولوژی، کاربردهای جدید برای جایگزینی تکنولوژی و محصولات اصلی به نظر می رسد.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.com ممنون از توجهتون