جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: YM-150W-6035
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول نور UV |
قدرت: |
150 وات |
اندازه ماژول: |
60mm**35mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
55mm*20mm |
ولتاژ: |
44-49 ولت |
فعلی: |
2-2.8a |
برنامه: |
ضد عفونی، استریلیزاسیون |
طول عمر: |
20000 ساعت |
مواد: |
آلیاژ آلومینیوم |
نام محصول: |
ماژول نور UV |
قدرت: |
150 وات |
اندازه ماژول: |
60mm**35mm*2.0mm |
اندازه درخشان: |
55mm*20mm |
ولتاژ: |
44-49 ولت |
فعلی: |
2-2.8a |
برنامه: |
ضد عفونی، استریلیزاسیون |
طول عمر: |
20000 ساعت |
مواد: |
آلیاژ آلومینیوم |
توضیحاتماژول نور UV:
طول عمر طولانی؛ عمر سیستم UV LED UV به 1-20000 ساعت می رسد.
خروجی نور UV بالا و پایدار و یکنواخت است.
uvخشک کردننورعلاوه بر تبلیغاتخشک کردنسطح و شدت اوج، یکسانی اشعه های UV باید در نظر گرفته شود.یکنواختی ضعیف، حاشیه خطای قابل تحمل را کاهش می دهد و تلاش مورد نیاز برای حفظ کنترل فرآیند را افزایش می دهد.
| نام محصول | YM-150W-6050ماژول LED UV |
| قدرت | 150 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | ۵۲ عدد |
| نوع دیود | 3535 smd |
| مواد دئودی لنز | ژل سیلیس یا کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60 درجه |
| اندازه ماژول | 60mm**35mm*2.0mm |
| اندازه نور | 55mm*20mm |
| طول موج | 365nm، 385nm، 395nm، 405nm |
| ولتاژ | ۴۴ تا ۴۹ ولت |
| جریان | 2-2.8A |
| مواد تراشه | ال جی، سئول، اپیلدز |
| فرآیند غلاف بندی | ماژول بسته بندی لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
سوالات عمومی
Q1. بسته بندی بیرونی محصول چیست؟
A: ما از بسته بندی کارتونی بسیار قوی و بسته بندی جعبه چوبی برای اطمینان استفاده می کنیم
که کالاها به صورت ایمن به مشتریان تحویل داده شوند.
محصول اصلی شما چیست؟
ج: لامپ های UV LED؛ ماژول UV LED؛ لامپ UV LED تک و تجهیزات UV.
Q3.زمان تحویل و روش پرداخت چیست؟
الف:برای محصولات معمولی 3-7 روز طول می کشد، 15-20 روز برای محصولات سفارشی
سوال 4: در مورد تدارکات؟
A: معمولا، ما محصولات را از طریق اکسپرس ارسال می کنیم، اما ما می توانیم تحویل را با توجه به نیازهای شما تنظیم کنیم.
سوال 5: زمان تحویل چقدر طول می کشد؟
A: برای سفارش نمونه، 3-5 روز. برای سفارش عمده، 9-15 روز.
Aاستفاده ofماژول UV LED
1. تبلیغات چاپ
2چاپ سه بعدی
3چاپ کد نوار
4حفاظت از صفحه PCB
5. چسب UV لنز
6محافظت از صفحه لمسی
7. مبلمان لاک خشک کردن
8ابزار پزشکی
9. اپتیک دقیق
![]()
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.comممنون از توجهتون