جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول نور UV 8080
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 واحد
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول نور UV 8080 |
قدرت: |
50 وات |
اندازه ماژول: |
70mm*28mm*2.0mm |
ولتاژ: |
27-30 ولت |
فعلی: |
1-1.4A |
تراشه های LED: |
سئول، اپیلیدس، ال جی |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول نور UV 8080 |
قدرت: |
50 وات |
اندازه ماژول: |
70mm*28mm*2.0mm |
ولتاژ: |
27-30 ولت |
فعلی: |
1-1.4A |
تراشه های LED: |
سئول، اپیلیدس، ال جی |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
ظرفیت عرضه: 1000 قطعه در ماه
با امکانات تولید پیشرفته و نیروی کار ماهر، ما توانایی تولید 1000 قطعه از سیستم های UV LED در هر ماه را داریم.این تضمین می کند که ما می توانیم خواسته های مشتریان خود را به موقع برآورده کنیم.
سرعت درمان: سرعت بالا
با استفاده از تکنولوژی پیشرفته LED 3535 Smd / 6565 Smd ، سیستم های سفت کننده UV ما یک فرآیند سفت کننده با سرعت بالا را فراهم می کنند. این امر باعث می شود چرخه های تولید سریع تر و کارایی بیشتری داشته باشد.
| نام محصول |
ماژول نور UV 8080 |
| قدرت | 50 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | 1 عدد |
| نوع دیود | 8080 smd |
| زاویه دید لنز | 60،180 درجه |
| اندازه ماژول | 70mm*28mm*2.0mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 27-30 ولت |
| جریان | 1-1.4A |
| مواد تراشه | سئول، اپيلدز،LG |
| فرآیند غلاف بندی | لامپ UV با لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 20000 ساعت |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، جوهر UV، چسب UV و صفحه لمسی استفاده می شود. |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
سوالات عمومی
سوال1: شما کارخانه ای هستید؟
A: بله، ما کارخانه خود را در Longhua، شنژن. و بخش تجاری ما و انبار
واقع در منطقه گوانلان، شنژن است، اگر وقت دارید به چین بیایید، از بازدید شما خوش آمدید!
Q2: آیا می توانید لطفاً نمونه را برای من بفرستید تا بتوانم کیفیت آن را ببینم و بررسی کنم؟
جواب: بله، می توانیم نمونه ها را برای شما بفرستیم.
Q3: آیا می توانید سفارش OEM و ODM را بپذیرید؟
A: بله. ما قادر به تکمیل سفارشات OEM و ODM خود را. ما مقدار زیادی از محصولات LED
برای مدل های معمولی در انبار داریم برای مدل های خاص، سفارشی کردنشون کمی طول میکشه
سوال ۴: شما چگونه کالا را حمل می کنید و چه مدت طول می کشد تا به آنجا برسید؟
A: ما معمولاً با DHL ، UPS ، FedEx حمل می کنیم. معمولاً رسیدن به 3-7 روز طول می کشد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.
سوال 5: چطوري يه سفارش براي چراغ LED رو انجام بدم؟
A: ابتدا به ما اجازه دهید نیازهای خود را و یا درخواست خود را بدانید.
دوم ما با توجه به الزامات شما یا پیشنهادات ما نقل قول می کنیم.
لطفاً توجه ویژه ای داشته باشید
نکات گرم، برای اینکه محصولات ما بهترین عملکرد را داشته باشند و شکست مشتری در استفاده از محصولات را کاهش دهند، لطفا توجه داشته باشید:
1) در طول کل فرآیند استفاده، تمام افرادی که با UVLED در تماس مستقیم هستند باید اقدامات لازم را برای جلوگیری و از بین بردن برق ایستاتیک انجام دهند.و به طور مستقیم دیود تولید کننده نور UV را با دستان خود لمس نکنید..
2) در هنگام جوش، باید به زمان جوش و دمای جوش توجه شود و قطب های مثبت و منفی باید متمایز شوند.
3) پارامترهای الکتریکی مانند جریان و ولتاژ نباید از مقادیر اسمی فراتر روند.
برای جوشاندن با قدرت بالا با استفاده از UV LED باید نکات زیر را دنبال کنید:
1) عملیات جوش نباید از زمان محدود فراتر رود.
2) مطمئن شوید که دمای جوش در تمام زمان ها کمتر از 260 درجه سانتیگراد باشد.
3) آسیب به لنز Aviod در طول جوش.
4) اطمینان حاصل کنید که سیستم خنک کننده فعال و کارآمد کار می کند و گرما را از بین می برد.
![]()
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.comممنون از توجهتون