جزئیات محصول
محل منبع: چین
نام تجاری: YM
گواهی: High-tech Enterprise Certificate
شماره مدل: ماژول LED UV YM-K5-5020
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: مذاکره کنید
قیمت: Negotiate
جزئیات بسته بندی: کارتن
زمان تحویل: 7-10 روز کاری
شرایط پرداخت: T/T
قابلیت ارائه: 100000
نام محصول: |
ماژول LED UV YM-K5-5020 |
قدرت: |
50 وات |
اندازه ماژول: |
50mm*20mm*2mm |
اندازه درخشان: |
50mm*7mm |
ولتاژ: |
32.5-37.5V |
فعلی: |
1-1.4A |
تراشه های LED: |
Egileds / LG / Seoul |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
نام محصول: |
ماژول LED UV YM-K5-5020 |
قدرت: |
50 وات |
اندازه ماژول: |
50mm*20mm*2mm |
اندازه درخشان: |
50mm*7mm |
ولتاژ: |
32.5-37.5V |
فعلی: |
1-1.4A |
تراشه های LED: |
Egileds / LG / Seoul |
فرآیند محصور سازی: |
ماژول بسته لنز کوارتز با درجه حرارت بالا |
زاویه لنز را مشاهده کنید: |
60 درجه |
گارانتی: |
1 سال |
مزایای محصول
1از نظر اسپری: اسپری کیس تلفن معمولی، اسپری کیس آرایشی، اسپری پلاستیکی از MP3 کوچک
پوسته های لوازم خانگی و سایر مواد
2چاپ: چاپ صفحه نمایش، چاپ آفست، چاپ 5 رنگی و غیره از لامپ های UV برای خشک کردن جوهر استفاده کنید.
3در صنعت کفش، استفاده از اشعه ماوراء بنفش برای روشن کردن مواد روی کفش است.
که باعث واکنش شیمیایی می شود و یک وابستگی خوب بین چسب و کف و بالای آن ایجاد می کند.
4از نظر صنعت چوب، برای خشک کردن پوشش رنگ UV در سطح استفاده می شود.
پوشش UV (مانند ورنیش) در جنبه های مختلف، مانند مقاومت در برابر لباس، مقاومت در برابر اصطکاک، مقاومت در برابر اسید و قلیایی،
مقاومت در برابر آب و هوا و غیره
5• پولیش صنایع دستی: تا زمانی که سطح صنایع دستی با استفاده از روغن پولیش UV پردازش شود، لامپ های UV می توانند استفاده شوند.
مشخصات محصول ماژول 36W UV LED
| نام محصول |
YM-K5-5020 ماژول UV LED |
| قدرت | 50 وات |
| رنگ | اشعه UV |
| تعداد لامپ ها | 5 عدد |
| نوع دیود | 6565 smd |
| مواد دئودی لنز | کوارتز |
| زاویه دید لنز | 60، 120 درجه |
| اندازه ماژول | 50mm*20mm*2mm |
| اندازه نور | 50mm*7mm |
| طول موج | ۳۶۵nm، ۳۸۵nm، ۳۹۵nm، ۴۰۵nm |
| ولتاژ | 32.5 تا 37.5 ولت |
| جریان | 1-1.4A |
| مواد تراشه | سئول،LG"پليد ها" |
| فرآیند غلاف بندی | لامپ ماژول بسته بندی لنز کوارتز با دمای بالا |
| مواد ماژول | 2.0mm زیربنای مس |
| طول عمر (ساعت) | 15000 |
| تضمین | 1 سال |
| درخواست | در صنایع مختلف چاپ UV، نقاشی، جوهر UV، چسب UV و صفحه لمسی استفاده می شود. |
| محل اصلی | شنژن، گوانگدونگ، چین |
![]()
ماسیستم های ضدآفتاب UV LEDبه طور گسترده ای در صنعت شیشه، صنعت تزئینات، صنعت مواد ساختمانی استفاده می شود.
صنعت مبلمان و غیره
مناسب برای انواع مارک های اسپری های جوهر مانند Konika، Xaar، Ricoh، و انواع چاپگرها
از جمله چاپگر فلت بِد، چاپگر رول به رول، چاپگر فرمت وسیع، چاپگر جوهر، چاپگر دیجیتال، چاپگر چرخشی و غیره.
سوالات عمومی
Q1.تراشه ی LED ـت چیه؟
جواب: ما از LG کره استفاده می کنیمسئولتایوان در مورد برند تراشه های LED انتقاد می کند
س2. طول عمر LED UV چیست؟
ج: طول عمر تراشه LED در تئوری 20000 ساعت است. اگر در طول استفاده از آن مراقبت کنید، معمولا می تواند 3-5 سال استفاده شود.
سوال 3: ضمانت چقدر هست؟
A: تمام محصولات می توانند تضمین برای یک سال، اگر هر قسمتی آسیب دیده در ضمانت، ما می توانیم قطعات را به صورت رایگان تامین، اما شما نیاز به ارسال مجدد لامپ UV LED و منبع برق و یا آب سرد کننده،بقیه قطعات لازم نیست برگردونید.
سوال 4: آیا می توانیم محصول را سفارشی کنیم؟
A:بله! ما می توانیم تولید محصولات با توجه به الزامات خود را
سوال 5: شرایط پرداخت معمول شما برای سفارشات چیست؟
الف:پلتفرم تجارت خارجی. T / T، Paypal، اتحادیه غربی، انتقال بانکی ویزا / ماستر کارت و غیره شرایط پرداخت بیشتر می تواند ارائه شود.
اگر نیاز دیگری دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را برای شما فراهم کنیم.
تویی@ymleduv.com ممنون از توجهتون